Po ile aktualnie stoją mieszkania na sprzedaż Inowrocław?

mieszkania na sprzedaż Inowrocław

Jesteś z województwa kujawsko-pomorskiego i planujesz kupno mieszkania? Zastanawiasz się, na jakie miasto postawić i jaka cena jest optymalna? W tym artykule powiemy o mieszkaniu w Inowrocławiu i nie tylko, a także wspomnimy ile średnio kosztują teraz mieszkania na sprzedaż Inowrocław.

Czy warto zamieszkać w Inowrocławiu?

Województwo kujawsko-pomorskie jest duże. Na jago terenie znajduje się kilka znaczących, większych miast. Między innymi Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i właśnie Inowrocław. Choć z wymienionych tu Inowrocław jest najmniejszy, to niczego mu nie brakuje. Znajduje się tu uzdrowiskowy Park Solankowy, do którego przyjeżdżają ludzie nawet zza granicy. Tężnie solankowe działają pozytywnie na zdrowie, natomiast rośliny w wielohektarowym parku cieszą oko cały rok. Jest tu nawet plaża. W Inowrocławiu znajduje się wiele marketów, sklepów z odzieżą i tym podobnych. Są tu liczne podstawówki, technika, licea,  a nawet szkoły dla dorosłych. Lubisz Fast foody? Inowrocław posiada dwie restauracje McDonald’s i KFC. Jest tu dworzec PKP, na którym zatrzymują się pociągi zarówno osobowe, jak i pośpieszne. Można stąd pojechać w każdą część Polski, a nawet do Niemiec. Znajdziesz tu wiele stanowisk pracy. Działa komunikacja miejska. Inowrocław to miasto, w którym warto się osiedlić.

mieszkania Inowrocław

Mieszkania na sprzedaż Inowrocław – Jakie ceny?

Oczywiście to zależy od poziomy i standardu, jaki nas interesuje. Przykładowo malutka kawalerka – poniżej 20 m2, ale z podstawowym umeblowaniem, znajdująca się blisko centrum kosztuje około 150 tysięcy złotych. Nieco większa, około 30 m2 może wynosić już 170 tysięcy, ale również po remoncie i z niektórymi meblami – sanitaria, piekarnik i tym podobne. Ile kosztują duże mieszkania na sprzedaż Inowrocław? Trzy pokojowe mieszkania, około 50m2 w wysokim standardzie stoją mniej więcej po 260 tysięcy złotych. Bywają także mieszkania Inowrocław za niecałe pół miliona złotych. Ale chodzi o umeblowane lokale, świeżo po remoncie z balkonem, piwnicą, nierzadko miejscem parkingowym. Widać zatem, że choć jest to duże miasto, to ceny nie są bardzo wygórowane.