Czym jest microblading i kto powinien z niego skorzystać?
Słyszałaś o czymś takim, jak microblading? W ostatnich latach wiele kobiet postawiło na makijaż permanentny. Z tego powodu utworzyło się dużo salonów, w których wykonywano ten rodzaj makijażu. Niestety nierzadko klientki wychodziły niezadowolone, wręcz załamane. Microblading Poznań może pomóc osobom z nieudanym makijażem permanentnym brwi.
Nieudany makijaż permanentny– Czy można coś z tym zrobić?
Wiele kobiet w ostatnich latach postawiło na makijaż permanentny. Dlaczego? Ponieważ jest to sposób, by zawsze wyglądać pięknie, nawet gdy jesteśmy po stresującym i męczącym tygodniu, a rano nie ma czasu by się malować. Dawniej makijaż permanentny Poznań robiły sobie jedynie kobiety starsze wiekiem, które ze względu na lata miały już problem na przykład z wypadającymi włosami brwi czy z kształtem ust. Dziś są takie możliwości i metody, że makijaż taki robią sobie nawet młode kobiety. Wygląda on naturalnie a przy tym podkreśla piękno. Niestety niejeden salon kosmetyczny oferujący brwi permanentne Poznań, usta i tym podobne w rzeczywistości nie jest do tego odpowiedni przygotowany, a kadra nie ma wystarczających kwalifikacji. Padłaś ofiarą nieudanego makijażu permanentnego? Jest na to sposób!
Microblading Poznań – Ratunek dla nieudanego makijażu
Czym jest microblading? Jest to rekonstrukcja – uzupełnienie brwi za pomocą metody piórkowej. To manualna technika makijażu permanentnego brwi, która gwarantuje maksymalnie naturalne efekty. Perfekcyjnie imituje prawdziwe włoski oraz umożliwia nadawanie brwiom wymarzonego kształtu. Dla kogo przede wszystkim zarezerwowany jest microblading Poznań?
- dla osób, które chcą mieć idealnie regularne brwi,
- kobiet pragnących poprawić niedoskonałości i uzupełnić braki włosków w linii brwi,
- osób po przebytej chorobie, które chcą odtworzyć/uzupełnić brwi.
Jest to także metoda stosowana u osób, których makijaż permanentny nie jest wykonany prawidłowo i chcą go zmienić.
Przeciwwskazania
Do najważniejszych przeciwwskazań należą: infekcje wirusowe, infekcje grzybicze, infekcje bakteryjne, choroby dermatologiczne, ciąża i okres karmienia piersią, radio lub chemioterapia, świeże blizny, choroby autoimmunologiczne, choroby kardiologiczne i nowotworowe, cukrzyca, epilepsja, hemofilia i inne. Przed zabiegiem linergistka przeprowadza dokładny wywiad. Dzięki temu mogą ustalić, czy klientka nie ma żadnych przeciwwskazań.